INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION TECH MED+ SPORTS VIDEOS
DISCOBALL

DISCOBALL

Publikuar më: 15:12 27-12-2015

Një orë që do na injektojë dëshirën për të kërcyer me muzikën e viteve 80 dhe 90. Një playlistë me këngët më të nxehta të epokës me shkëlqim, do bëjë topin e diskotekes të rrotullohet dhe ju të kerceni.

Më shumë në këtë kategori: « BLENDER
DREAM LAB »

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00366497039795
    array(1) { ["section"]=> string(13) "discoball-114" }