INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
BLENDER

BLENDER

Publikuar më: 16:42 27-12-2015

Receta: 1 dozë hip hop, 1 dozë rock, 1 dance, 1 pop, 3 hite internacionale dhe 2 Shqiptare. Futi në një blender. Shtyp butonin, shërbeje dhe shijoje.

Më shumë në këtë kategori: « THEN AND NOW
DISCOBALL »

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.008059024810791
    array(1) { ["section"]=> string(11) "blender-112" }