INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Copy-Paste/Njihuni me sozinë e Era Istrefit dhe Kastro Zizos, ngjashmëri e frikshme [VIDEO]

Copy-Paste/Njihuni me sozinë e Era Istrefit dhe Kastro Zizos, ngjashmëri e frikshme [VIDEO]

Publikuar më: 14:43 11-10-2017

Ngjashmëri e frikshme mes VIPave të huaj dhe Era Istrefit dhe Kastro Zizos, njihuni me sozinë e tyre...

Të gjithë mendojmë se kemi dhe ne një person i cili ngjan shumë më ne dhe se jemi kurioze ta shihnim qofte edhe një herë. Por mesa duket kjo gjë është e vërtetë dhe emisioni Fun Day me moderatore Fatma Methasssani ka  zbuluar “binjaken/un” e Era Istrefit dhe Kastro Zizos dhe ata janë personazhe shumë të njohur dhe të dashur për publikun në gjithë botën. Jeni kurioze të njihni sozitë e këngëtareve të preferuar? Shikoni videon më poshtë dhe mos harroni, Fatma ju pret çdo ditë në Fun Day në INTv, ora 15:00./intv.al/

 

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0031177997589111
    array(1) { ["section"]=> string(94) "copy-paste-njihuni-me-sozine-e-era-istrefit-dhe-kastro-zizos-ngjashmeri-e-frikshme-video-38667" }