INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ahh çfarë çifti! Drake i tha “Të Dua” para gjithë botës, reagimi i Rihannës pas shumë kohësh na çuditi të gjithëve, s’duhet humbur! [FOTO]

Ahh çfarë çifti! Drake i tha “Të Dua” para gjithë botës, reagimi i Rihannës pas shumë kohësh na çuditi të gjithëve, s’duhet humbur! [FOTO]

Publikuar më: 17:22 03-05-2018

Shkëndija mes Drake dhe Rihanna?! Rihanna flet pas shumë kohësh për deklaratat e dashurisë së Drake.

Drake shumë romantik dhe Rihanna një diva, padiskutim ishin një nga çiftet më të dashur për publikun, por lidhja e tyre nuk ishte e destinuar të zgjaste gjithmonë.  Gjatë viteve që ata ishin bashkë, por jo vetëm, nuk kanë munguar deklarat e dashurisë së Drake i cili është shprehur më parë se e ka dashur RiRin që kur ishte 22 vjeç.

Në një intervistë për Vogue të dhënë së fundmi këngëtarja ka folur për marrëdhënien e saj aktuale me Drake.

“Momenti kur Drake bëri atë deklaratën(se më donte që kur ishte 22 vjeç) në VMAs ishte më i sikletshmi. Nuk më pëlqejnë komplimentet e tepërta. Nuk më pëlqen të jem qendra e vëmendjes. Sot me Drake nuk jemi shokë por as armiq. Ishte për aq sa ishte.”,- është shprehur Rihanna. 

rihanna.jpg

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0075750350952148
    array(1) { ["section"]=> string(136) "ahh-cfare-cifti-drake-i-tha-te-dua-para-gjithe-botes-reagimi-i-rihannes-pas-shume-kohesh-na-cuditi-te-gjitheve-s-duhet-humbur-foto-57180" }