INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
A ka lindur Kylie Jenner? Fansat mendojnë se e vërteta qëndron në këtë foto [FOTO]

A ka lindur Kylie Jenner? Fansat mendojnë se e vërteta qëndron në këtë foto [FOTO]

Publikuar më: 11:07 29-12-2017

Fansat janë të bindur se tashmë ylli i reality show-t ka lindur dhe për gjithë këtë bazohen tek kjo foto.

Gjatë gjithë periudhës së Krishlindjeve 20 vjeçarja ka qenë në qendër të vëmëndjes për shkak se ishte e vetmja që nuk u paraqit në kartolinën e Krishtlindejve, që Kim kidhte vednsour të psotonte çdo ditë. Edhe pse gjysma e postimeve është bërë tashmë, fansat vazhdojnë të kërkojnë dëshpërimisht Kylien nëpër foto.

Ndaj ata mendojnë se 20 vjeçarja mund të ketë lindur. ‘Kylie ka lindur, është koha ta pranojë këtë’, shkruan një nga fansat. Ndërsa një fans tjetër pohon se ka dëgjuar se Kylie Jenner tashmë ka lindur një djalë dhe po pret që lajmin ta japë në ditën e Vitit të Ri.

MAIN-Kylie-Jenner.jpg

Megjithatë Kylie e bëri një paraqitje të rrallë publike në Ditën e Krishtlindjeve. Ajo lejoi të filmohej gjatë festimeve që familja Kardashian po bënte për Krishtlindje. Aty u shfaq me të motrën Khloe e cila iu drejtua me fjalët: Fansat mendojnë se nuk ke qenë e pranishme në festimet e familjes natën e kaluar’. ‘Isha’, konfirmon Kylie e cila nuk është parë ende në asnjë postim në rrjetet sociale. 

Kardashians-troll-the-world-with-Christmas-Day-insta-pic-and-NO-sign-of-Kylie.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0024569034576416
    array(1) { ["section"]=> string(85) "a-ka-lindur-kylie-jenner-fansat-mendojne-se-e-verteta-qendron-ne-kete-foto-foto-46206" }