INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
A është kjo një tentativë e Chris Brown për t’u rikthyer me Rihannan? [FOTO]

A është kjo një tentativë e Chris Brown për t’u rikthyer me Rihannan? [FOTO]

Publikuar më: 11:49 08-08-2017

Ai është mishërimi i shprehjes “Dashurohet vetëm një herë në jetë” .

Djali problematik, përpos të gjithave, duket se ende ndjen për ish të dashurën e tij.  Lidhja e Rihanna-s me Chris Brown ishte ndër më të përfolurat,por edhe më shumë ndarja e tyre. Edhe pse të ndarë përfundimisht,  ish çifti nuk e kanë harruar ende njëri-tjetrin dhe këtë e tregon edhe veprimi i fundit i këngëtarit. Broën, pasi ka parë fotot e fundit të postuara nga Rihanna shkëputur gjatë paradës së Kadomenit (traditë e përvitshme në Barbados), nuk ka rezistuar dot pa komentuar. A është kjo një tentativë e tij për t’u rikthyer me ish-in?

Kujtojmë që 28 vjeçari është bërë baba i një vajze pas pakujdesisë që tregoi një natë në club me një femër, teksa kishte konsumuar shumë alkool.  Ndërkohë ai ishte lidhur me aktoren dhe modelen Karrueche dhe kjo ishte arsyeja që kjo e fundit i dha fund lidhjes me reperin. Por mund të themi që edhe pse është bërë baba, Riri  është ende në mendjen e tij. 

eretet.png

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0014588832855225
    array(1) { ["section"]=> string(79) "a-eshte-kjo-nje-tentative-e-chris-brown-per-t-u-rikthyer-me-rihannan-foto-34127" }