INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
A e prisnit opsionin e ri të YouTube?

A e prisnit opsionin e ri të YouTube?

Publikuar më: 10:20 30-11-2018
YouTube po zgjeron aftësitë e saj të Stories si Instagram,WhatsApp, Facebook dhe Snapchat.Kompania, u ka dhënë më shumë se 10,000 abonentë mundësinë për të përdorur këtë opsion.
Instagram Banner
Ka disa dallime të mëdha midis Stories Instagram dhe YouTube. Tregimet në YouTube zgjasin për shtatë ditë , ato do të shfaqen për abonentët dhe jo abonentët dhe do të shfaqen në anën tjetër "Up Next" të YouTube pranë një videoje. Krijuesit që përdorin opsionin do të jenë në gjendje t'u përgjigjen fansave që ndërveprojnë me historitë e tyre dhe përgjigjet e storyt do të shihen nga kushdo që vjen në postim. Tifozët mund të lënë komente ose pyetje , dhe krijuesit mund të kthejnë publikisht çdo përgjigje. Fokusi për Tregimet në YouTube, e cila u njoftua së pari në nëntor 2017, duket të jetë në angazhimin e komunitetit dhe promovimin e kanaleve në YouTube. Nga ana tjetër shumē përdorues sygjeruan që YouTube duhet të përqëndrohet në ndreqjen e çështjeve të saj të vazhdueshme, duke përfshirë problemet e demonetizimit dhe shqetësimet nga reklamat.©️insmart.al

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0076560974121094
    array(1) { ["section"]=> string(42) "a-e-prisnit-opsionin-e-ri-te-youtube-80267" }