INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Zjarr masiv në Fier/ Shkrumbohet një magazinë, rrezikohet dhe...

Zjarr masiv në Fier/ Shkrumbohet një magazinë, rrezikohet dhe...

Publikuar më: 11:53 13-10-2018

Një zjarr masiv ka shkrumbuar një magazinë në Zharrëz të Patosit.


Raportohet se magazina është djegur plotësisht me gjithë materialet brenda saj. Ndërkohë po rrezikohet nga flakë dhe një fabrikë tjetër që ndodhet afër saj.

Menjëherë në vendngjarje kanë mbërritur forcat zjarrfikëse të cilët po përpiqen të neutralizojnë flakët. Deri tani dyshohet se zjarri është i qëllimshëm.

Article Logic
Execution time: 0.0033061504364014