INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Zbulohet kopja identike e Shakirës! Këngëtarja mezi pret ta takojë

Zbulohet kopja identike e Shakirës! Këngëtarja mezi pret ta takojë

Publikuar më: 21:30 08-08-2018

Ka disa yje ikonike dhe talente në botë të cilët janë të pazëvendësueshëm.

Dhe padyshim që Shakira është një nga këngëtaret latine më të mira të të gjitha kohërave, e cila prej shumë vitesh na ka dhuruar super hite.

Me muzikën, stilin dhe sigurisht kërcimin e saj, themi plot bindje se nuk ka një të dytë si ajo.

Por së fundmi Shakira na ka zbuluar se në fakt ajo ka gjetur kopjen identike të saj.

Në një postim në Instagram Shakira na ka prezantuar me një vogëlushe që i ngjason kaq shumë. Vajza është një fanse shumë e madhe e Shakirës e cila pret koncertin e saj në Toronto.

“Wow kam një binjake në Toronto. Mezi po pres të të takoj!” ka shkruar këngëtarja.

shakira.JPG

Article Logic
Execution time: 0.003554105758667