INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ylli botëror ofendon publikisht Justin Bieber, por Hailey nuk mund të rrijë e qetë dhe ia kthen menjëherë kështu [FOTO]

Ylli botëror ofendon publikisht Justin Bieber, por Hailey nuk mund të rrijë e qetë dhe ia kthen menjëherë kështu [FOTO]

Publikuar më: 17:11 16-07-2019

Javën e kaluar Maynard James Keenan nuk mund të qëndronte pa reaguar pas deklaratës së Justin Bieber ku u shpreh se ai është një fans i muzikës dhe bandës së tij ‘rock’. Maynard publikoi në ‘Twitter’ një koment ku linte të kuptohej se ishte zhgënjyer nga ajo çfarë Bieber tregoi. Ky postim erdhi menjëherë pasi 25-vjeçari publikoi në ‘Instagram’ tekstin e një prej këngëve të Keenan të titulluar ‘The Pot’.

Pas kësaj situate Hailey Baldwin ka reaguar duke iu drejtuar Maynard në ‘Twitter’. “Ai është rritur duke dëgjuar muzikën tënde. Të bësh të tjerët të ndihen inferior edhe pse ata kanë admirim për ty, është diçka lënduese dhe shumë fëmijnore. Shpresoj të gjesh siguri tek vetvetja. Sa keq të jesh ne pozicionin që ti je”, ka shkruar partnerja e Bieber, duke iu kundërvënë hapur këngëtarit të njohur.

Kujtojmë se kjo nuk është hera e parë që Hailey i del në mbrojtje Justin Bieber, për shkak të konflikteve të tij të shumta virtuale.

Hailey-Bieber-vs-Maynard-James-Keenan.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0066931247711182
    array(1) { ["section"]=> string(122) "ylli-boteror-ofendon-publikisht-justin-bieber-por-hailey-nuk-mund-te-rrije-e-qete-dhe-ia-kthen-menjehere-keshtu-foto-98737" }