INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Xhesika Berberi publikon fotot seksi nga vaska dhe duket shumë YLL [FOTO]

Xhesika Berberi publikon fotot seksi nga vaska dhe duket shumë YLL [FOTO]

Publikuar më: 12:19 27-05-2019

Xhesika Berberi është një nga modelet më të preferuara të ekraneve shqiptare dhe të huaja.

Në vitin 2011 ajo është shpallur Miss Univers Albania në Brazil. Është cilësuar shumë si Gigi Hadid për shkak të ngjashmërisë së madhe që kanë të dyja.

Prej pak vitesh është shpërngulur në amerikë ku punon në disa kompani të njohura të modelingut.

Por nëse karriera po i shkon vaj, nuk e dimë nëse po kështu po shkojnë edhe çështjet e zemrës së bjondes sybukur. Xhesika është shumë e kujdesshme përsa i përket detajeve të jetës së saj private.

Pas postimit të fundit që bëri në llogarinë e saj të Instagramit, ajo shfaqet duke pozuar shtrirë ne një vaskë mjaft joshëse me një fustan të shkurtër rozë, ku shfaq këmbët e saj seksi.

Brenda pak minutave modelja arriti të marr një numër të konsiderueshëm pëlqimesh në fotografitë e fundit.

 

 
 
 
View this post on Instagram

???

A post shared by Xhesika Berberi (@xhesikaberberi) on

Article Logic
Execution time: 0.0030498504638672