INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Xhemi Shehu ka dy djem si YJE, por burrin ia keni parë ndonjëherë? Mund ta shikoni këtu! [FOTO]

Xhemi Shehu ka dy djem si YJE, por burrin ia keni parë ndonjëherë? Mund ta shikoni këtu! [FOTO]

Publikuar më: 18:41 16-05-2018

Xhemi Shehu është një nga moderatoret më të bukura shqiptare, të cilën e kemi parë prej vite në ekranet tona. Mirëpo edhe pse një figurë shumë e njohur publike, Xhemi ka qenë gjithmonë e rezervuar përsa i përket familjes së saj dhe veçanërisht jetës në çift.

Xhemin jemi mësuar që herë pas here në rrjete sociale të publikojë foto me dy djemtë ë saj, por jo me bashkëshortin.

DJEMT.jpeg

 

Bashkëshorti i Xhemit quhet Ervin Sula. Ai është administrator i një biznesi në Tiranë dhe mesa duket ka zgjedhur një jetë jashtë vëmendjes mediatike, të cilën ia ka lënë të gjithën Xhemit.

Më poshtë janë disa foto të Xhemit me bashkëshortin ndër vite.

XHEMII.jpg

MILJA.jpg

AAAAA.jpg

 

Article Logic
Execution time: 0.0032460689544678