INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Xheloz?! I propozoi Teas, ish-konkurrenti sulmon KEQ Andin: Burrë para kamerave, por jashtë…

Xheloz?! I propozoi Teas, ish-konkurrenti sulmon KEQ Andin: Burrë para kamerave, por jashtë…

Publikuar më: 13:31 25-01-2021

Andi dhe Tea janë çifti i parë në edicionin e dytë në Përputhen. Çifti bëri të ditur vendimin për t’u larguar nga emisioni dhe për të vazhduar përvojën e tyre jashtë trysnisë së kamerave. Pas një bisede të shkurtër në studio dhe një vallëzimi klasik ata qerasën të pranishmit me llokume dhe u larguan.

Në Përputhen u shfaqen momentet më të bukura të çiftit përgjatë 5 muajve si dhe kritikët e tyre.

“Jam me shumë fat që u përputha me ty se të mendoj vajzën e duhur për mua. Mendoj se është momenti që ta vazhdojmë njohjen tonë jashtë, nëse më vjen të të puth të puthemi lirisht, pa u intimiduar,” tha Andi.

“Kemi dalë në vendimin që të largohemi nga Përputhen,” tha Andi.

Mirëpo ditën e djeshme është rifutur në skenë ish-konkurrenti Berti, pas disa fotove të publikuara nga Shqipja. (SHIKO KËTU)

Ndërsa ditën e sotme, një konkurrent tjetër ka sulmues Andin dhe bëhet fjalë për Beratin. Ai ka publikuar një foti dhe përbri kësaj nga qëndrimi i Andit shkroi:

Para kamerës si burrë, jashtë kamerës si vajzë(duke e shoqeruar me emoji).

E4EFFB47-567F-4EA2-A45E-33C4AAA986CE-139x300.png

Article Logic
Execution time: 0.010251045227051