INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
WOW! I dha fund martesës me Stresin? Në fakt me këtë FOTO Keisi i dha fund dyshimeve që kishim [FOTO]

WOW! I dha fund martesës me Stresin? Në fakt me këtë FOTO Keisi i dha fund dyshimeve që kishim [FOTO]

Publikuar më: 16:34 17-07-2019

Lidhja e Stresit me Keisin është komentuar në të gjitha mediat rozë duke u kthyer në qendër të vëmendjes ditët e fundit.

Mjaftoi heqja e fotove në Instagram dhe heqja e mbiemrit të Stresit në Bio-n e Keisit dhe portalet shpërthyen me aludimet se midis çiftit kishte mbaruar gjithçka.

Mirëpo "ndarjen" e tyre e ka vërtetuar sot edhe Kejsi e cila ka postuar një video në Instastory ku shihet duke u argëtuar dhe në sy bie fakti që unaza e martesës nuk është më në gishtin e saj të katërt.

eytnjretn.jpg

 

Article Logic
Execution time: 0.0078442096710205