INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
U publikua VIDEO-ja e Feros me fansen që bëri xheloze Arbenitën, por shihni tani reagimin e kësaj të fundit: 'Çfarë shikoni është...' [FOTO]

U publikua VIDEO-ja e Feros me fansen që bëri xheloze Arbenitën, por shihni tani reagimin e kësaj të fundit: 'Çfarë shikoni është...' [FOTO]

Publikuar më: 18:31 17-07-2019

Dy ditë më parë dashura e Feros, Arbenita me disa postime në Instastory tregonte se ka gjetur në mesazhet e Feros, një vajzë që i ka shkruar e madje i kishte publikuar foton.

"Lloji i vajzave që gjej në mesazhet e të dashurit tim", shkruante Arbenita. "Mos u ngatërro me një të dashur të çmendur", shtonte modelja.

Vajza në fjalë quhet Serena Sula dhe vitin e kaluar ishte konkurrente në “Miss Albania 2018”.

Ditën e sotme "intv.al" ka publikuar një video ku Fero shfaqet në shoqërinë e Serenës.

Dyshja janë duke qeshur dhe ndodheshin në prapaskenën e koncertit të tij megjithatë koha kur është bërë kjo video nuk dihet.

Menjëherë pas publikimit të videos, Arbenita ka postuar në Instastories foton dhe përshkrimin e gjatë të Kylie Jenner duke nënvizuar fjalitë e ndjera:

"Jam vetëm njeri. Jeta ime nuk është perfekte dhe ajo që shihni në rrjete sociale është vetëm sipërfaqja", nuk e dimë me saktësi nëse me këtë gjë Arbenita i është adresuar situatës aktuale apo nëse ndihet si Kylie për të gjithë jetën e saj, e megjithatë duket se dhe kësaj situate këto fjali i përshtaten shumë mirë. 

3rgtw4er5g.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0074269771575928
    array(1) { ["section"]=> string(137) "u-publikua-video-ja-e-feros-me-fansen-qe-beri-xheloze-arbeniten-por-shihni-tani-reagimin-e-kesaj-te-fundit-cfare-shikoni-eshte-foto-98825" }