INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
WhatsApp sjell një opsion të ri shumë interesant

WhatsApp sjell një opsion të ri shumë interesant

Publikuar më: 18:30 02-10-2016

WhatsApp, tashmë ka gati opsionin e ri. Si pasojw e këtij pwrditwsimi nuk do të bezdiseni më për çdo njoftim që ju vjen, por do ta lexoni atë vetëm pasi keni hapur aplikacionin në celularin tuaj.

Ky ndryshim vjen pasi shumë përdorues janë shprehur të pakënaqur madje dhe të bezisur pasi atyre ju vinte çdo njoftim nga Whatsapp.

Në këtë mënyrë Whatsapp orfon për përdoruesit e tij edhe opsionin “privacy”, që do të thotë që vetëm nëse ju do të jeni të interesuar për të marrë njoftime do tu vijë njoftimi dhe jo për çfarëdolloj arsyeje.

Article Logic
Execution time: 0.0036501884460449