INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Whatsapp, si të zbuloni nëse ju tradhtojnë? Zbulojeni tani

Whatsapp, si të zbuloni nëse ju tradhtojnë? Zbulojeni tani

Publikuar më: 10:41 01-10-2018

Aplikacioni i mesazheve të menjëhershme ndër më të përdorurat në botë u ofron të gjithë atyre partnerëve të dyshimtë dhe xhelozë këtë funksion

Nga tani e tutje do të jetë e mundur për të gjetur nëse partneri na tradhton në sajë të aplikacionit WhatsApp. Disa njerëz gjithashtu e konsiderojnë shkëmbimin e mesazheve me dikë tjetër si tradhti.

Aplikacioni u ofron të gjithë atyre partnerëve të dyshimtë dhe xhelozë këtë funksion.

Për të gjetur nëse i dashuri ose e dashura juaj është e angazhuar në një lidhje sekrete, ekziston një mashtrim. Sigurisht që është e pamundur të spiunoni pajisjen e partnerit tuaj përmes serverit, nëse nuk jeni një hacker shumë i mirë.

Instagram Banner

Por ka një metodë më të thjeshtë. Ata që tentojnë të tradhëtojnë shpesh fshijnë biseda "të inkriminuara" për mos t'u zbuluar nga partneri i tyre. Por kontrollimi vetëm i bisedave është një lëvizje që konsiderohet si "amatoriale". Për të qenë një "qen" me nuhatje të mirë, ju duhet të futeni tek settings e Whatsapp, pastaj zgjidhni seksionin Data and Storage Usage - Storage usage përmes të cilit do hasni një histori të biseda me emrat dhe mbiemrat e profileve të kontaktuara më shpesh nga partnerët.

Për të bërë të gjitha këto ju duhet të merrni telefonin e partnerit.

Duhet thënë megjithatë se jo gjithmonë mesazhe me njerëz të tjerë do të thonë që partneri ynë dëshiron të na tradhtojë.

Article Logic
Execution time: 0.0085420608520508