INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Vogëlushja Stormi është i truprojës? Reagon më në fund Kylie Jenner, zbuloni të vërtetën! [FOTO]

Vogëlushja Stormi është i truprojës? Reagon më në fund Kylie Jenner, zbuloni të vërtetën! [FOTO]

Publikuar më: 18:05 07-05-2018

Të gjithë janë bërë lëmsh!

Para pak ditësh në mediat online ndërkombëtare dhe ato shqiptare qarkulloi një teori nisur nga një foto se vajza e Kyliet, Stormi mund të jetë vajza e truprojës së tij dhe jo e Travis Scott. E gjitha kjo për faktin që ngjashmëria e tyre është shumë e madhe.

Ajo foto bëri xhiron e rrjetit dhe të gjithë po aludonin se ai ishte babai i vërtetë i vajzës së sapo sjellë në jetë nga ajo. Mirëpo këto fjalë sigurisht që kanë ngjallur edhe reagimin e Kylie, e cila është shprehur se ka qeshur shumë kur i ka dëgjuar këto

Kylie dhe Travis Scott kanë qeshur me faktin se si truproja Tim Chung është përfshirë në këtë skandal pasi ai vetëm është kujdesur për ta.

Veç kësaj sipas një burimi pranë familjes, për mediat ndërkombëtare Kylie është shprehur se Stormi i ngjan asaj dhe të atit kur kanë qenë të vogël, gjithashtu bebet duket sikur ngjajnë me të gjithë kur janë të porsalindur derisa fytyra e tyre të zhvillohet tamam.

Fillimisht këto aludime kanë acaruar Travis, por më pas ai e ka marrë thjesht me sportivitet duke thënë se kjo teori është ngritur thjesht për të tërhequr vëmendjen.

somsu.png

Article Logic
Execution time: 0.0033669471740723