INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Visjan Ukcenaj zbulon surprizën e madhe për të gjithë fansat e tij dhe ne mezi po e presim [FOTO]

Visjan Ukcenaj zbulon surprizën e madhe për të gjithë fansat e tij dhe ne mezi po e presim [FOTO]

Publikuar më: 09:42 14-08-2019

Visjan Ukcenaj është një ndër personazhet më të preferuar për publikun shqiptar, i njohur për rolin e laçianit në “Duplex” i cili na bën të qeshim të gjithë me humorin e tij dhe ka fituar zemrat e të gjithëve.

visjan-ukcenaj.png

Visjan Ukcenaj me sa duket se krahas aktrimit ka marrë shumë seriozisht edhe muzikën.

Katër muaj më parë ai publikoi një këngë të titulluar “S’ka si ti”, e cila i dedikohej djalit të tij të vogël, Divinit. Fjalët e ndjera të këngës së tij, ku i shprehte dashurinë të birit, rrëmbyen zemrat e publikut.

jhjh.PNG

Së fundmi, teksa i përgjigjej pyetjeve të ndjekësve në llogarinë e tij të Instagramit, Instastory, Visjani ka zbuluar se po punon për të sjellë sërish një projekt të ri muzikor.

Një ndjekës e pyet aktorin nëse po sjell ndonjë këngë, ndërsa Visjani i ka treguar se po vjen diçka e bukur.

“Keni ndonjë projekt tjetër muzikor?”- është pyetja që i kanë bërë aktorit dhe ai nuk ka nguruar aspak për t'i kthyer një përgjigje:

“Po, diçka shumë të bukur do bëjmë.”- ka shkruar aktori.

o-1.jpg

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.015459060668945
    array(1) { ["section"]=> string(102) "visjan-ukcenaj-zbulon-surprizen-e-madhe-per-te-gjithe-fansat-e-tij-dhe-ne-mezi-po-e-presim-foto-100524" }