INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Vetëm disa ditë pas ndarjes me Pete Davidson, Ariana Grande shokon ndjekësit! E kujton kështu Mac Miller [VIDEO]

Vetëm disa ditë pas ndarjes me Pete Davidson, Ariana Grande shokon ndjekësit! E kujton kështu Mac Miller [VIDEO]

Publikuar më: 18:56 23-10-2018

Ende nuk ka kaluar shumë kohë nga ndarja me Pete Davidson dhe Ariana Grande ka mbërthyer ndjekësit e saj sërish.

Me anë të një postimi në Instagram, këngëtarja ka kujtuar ish-të dashurin e saj dhe reperin që humbi jetën disa muaj më parë, Mac Miller.

Në videon e postuar nga Ariana, shihet reperi i veshur me kostum teksa qëndron pranë gjyshes së këngëtares, në një moment ai kthen sytë nga Ariana dhe buzëqesh.

Ky moment thuhet të ketë qenë një prej të fundit nga mardhënia e Ariana Grande me Mac Miller, sepse jo shumë larg nga ky event familjar çifti njoftoi ndarjen.

Duket qartë se Ariana është në një gjendje të rënduar emocionale dhe ende po e vuan, vdekjen e ish të dashurit të saj.

View this post on Instagram

ariana via insta story!!! i'm very sad

A post shared by ariananewsalerts (@ariananewsnotalerts) on

Article Logic
Execution time: 0.0036270618438721