INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Vera s’ka ardhur ende! “Çmendet” moti, zbuloni surprizat që ka rezervuar për nesër

Vera s’ka ardhur ende! “Çmendet” moti, zbuloni surprizat që ka rezervuar për nesër

Publikuar më: 20:00 03-05-2018

Megjithëse jemi në fund të pranverës duket se duhet dhe pak kohë për t’i thënë mirupafshim reshjeve. Ndonëse këto ditë kanë qenë me temperatura të larta, aq sa plazhet e vendit janë mbushur me pushues, maji rikthen disa ditë me stuhi e rrebeshe në disa zona të vendit.

Edhe ditën e nesërme, meterologët parashikojnë reshje shiu në shumicën e qarqeve të vendit. Nesër priten reshje të dobëta, por deri lokalisht mesatare, të shoqëruara edhe me shtrëngata në shumicën e qarqeve. Shumica e reshjeve do te bien gjate pjesës se dyte te ditës se sotme.

Nesër temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:
në bregdet: 14 / 22 °C
në vendet e ulëta: 11 / 25 °C
në vendet malore: 9 / 20 °C

ERA
Nesër era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare, ndërsa në bregdet deri e fortë.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0049870014190674
    array(1) { ["section"]=> string(76) "vera-s-ka-ardhur-ende-cmendet-moti-zbuloni-surprizat-qe-ka-parashikuar-57201" }