INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
''Vdiqa''! Flori Mumajesi sapo na tregoi se me kë është në DASHURI! Dikur Elvana Gjata e kopjonte! [VIDEO]

''Vdiqa''! Flori Mumajesi sapo na tregoi se me kë është në DASHURI! Dikur Elvana Gjata e kopjonte! [VIDEO]

Publikuar më: 17:01 01-03-2019

Flori Mumajesi është padiskutim një ndër këngëtarët më të mirë shqiptarë dhe shumë i dashur për publikun. Ai prej disa javësh ka qenë në qendër të mediave rozë, jo vetëm për sukseset me hitet e tij, por edhe për aludimet në lidhje me jetën private pasi e kanë bërë disa herë të lidhur me këngëtare të ndryshme shqiptare.

Mirëpo çdo gjë ka mbetur në kuadrin e thashethemeve pasi protagonistët i kanë mohuar lajmet. Por edhe pse i ka mohuar lajmet, ai shpesh herë “luan” me fansat duke i bërë shpesh konfuzë me postimet e tij në rrjetet sociale.

Së fundmi ka publikuar në instastory disa video ku shfaqet duke dëgjuar një këngë të Jennifer Lopez dhe ish-partnerit të saj Marc Anthony dhe siç duket Florit i pëlqen shumë. Kantautori paska edhe një pjesë të preferuar në këtë këngë ku këndon Jennifer Lopez dhe shkruan “In Love”, ndërsa dëgjohet duke thënë: “Fute prapë fiksimin tim se vdiqa”.

Jennifer from Vimeointv.al on Vimeo.

 

E kush nuk është dashuruar me Jennifer Lopez dhe këngët e saj, madje edhe Elvana Gjata dikur e kopjonte nga mënyra e realizimit të fotove, siç mund ta shihni në këtë foto. Të paktën kështu janë shprehur, media online të ndryshme asokohe.

fnt.png

dhthtk.png

jenny.png

 

collagesdrte.jpg

frnt.png

kih.png

Article Logic
Execution time: 0.003324031829834