INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Vajza vini re! Kjo prerje flokësh po i çmend të gjithë, ky model flokësh iu shkon të gjithave [FOTO]

Vajza vini re! Kjo prerje flokësh po i çmend të gjithë, ky model flokësh iu shkon të gjithave [FOTO]

Publikuar më: 14:59 13-10-2017

Kjo prerje flokësh është absolutisht modeli më i pëlqyer i momentit, de padyshim që u shkon të gjithëve.

Me këtë model flokësh asnjëherë nuk do dukeni keq, femrat më në zë të showbizit botërorë kanë këtë model flokësh.  Kylie , Rihanna, Rita Ora, Dafina Zeqiri e shumë të tjera duket se po ndjekin këtë trend.

Modeli i flokëve “lob”, duket që i tregon të gjitha vajzat shume seksi dhe të bukura. 

collage.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0037858486175537