INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Vajza nëse keni këto 12 cilësi, do jeni të parezistueshme për meshkujt!

Vajza nëse keni këto 12 cilësi, do jeni të parezistueshme për meshkujt!

Publikuar më: 23:21 08-03-2018

Tërheqja fizike është një nga armët që i bën femrat më atraktive në sytë e meshkujve, por nuk është ky i vetmi çelës për të hapur zemrat. Meshkujt modernë gjithmonë e më shumë po e fokusojnë vëmendjen te ritmi dhe stili i jetës së femrave, bota e tyre e të menduarit. Nuk është aspak e vështirë për një femër ta bëjë një mashkull të bjerë nën këmbët e saj, por janë disa detaje që specifikisht disa meshkuj i pëlqejnë tek një femër.

Këto janë cilësitë që bëjnë çdo mashkull të çmendet pas një femre.

1-Kur prekni flokët

2-Keni sens humori dhe nuk ofendoheni nga shakatë

3-Mënyra si ecni

4-Parfumi që përdorni

5-Kur keni besim te vetja

6-Kur gatuani me të

7-Kur ju bën person më të mirë

8-Si sillet rreth jush

9-Kur e jeton jetën me pasion

10-Kur flet për pasionet e saj

11-Mënyra si ju do, jo pse ju do

12-Nëse thjesht e dëgjoni me vëmendje kur flet

Article Logic
Execution time: 0.0034270286560059