INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Vajza e Ilir Shaqirit nuk duket fare si ai dhe balerini është i vetëdijshëm, por ky koment EPIK i Klaudia Pepës do ju shkrijë së qeshuri [FOTO]

Vajza e Ilir Shaqirit nuk duket fare si ai dhe balerini është i vetëdijshëm, por ky koment EPIK i Klaudia Pepës do ju shkrijë së qeshuri [FOTO]

Publikuar më: 19:00 17-04-2019

Ditën e sotme balerini i njohur Ilir Shaqiri ka publikuar në Instagram një foto ku shfaqet vajza e tij e quajtur Emily, e cila për hir të së vërtetës është mjaft e bukur.

“Nuk duket fare si unë!”, ka shkruar balerini i njohur dhe menjëherë kanë vërshuar komentet ku e komplimentojnë bukurinë e vajzës.

Mirëpo ai që na tërhoqi vëmendjen ishte komenti i balerinës Klaudia Pepa, i cili ishte epik dhe mjaft për të qeshur: “Ke të drejtë, është e bukur!”

ilir_shaqiri.png

Article Logic
Execution time: 0.0036470890045166