INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Upsss! Rina donte t'i bënte DISS me këtë FOTO Tayna-s, por dështoi keq? Ky veprim e nxjerr bllof!

Upsss! Rina donte t'i bënte DISS me këtë FOTO Tayna-s, por dështoi keq? Ky veprim e nxjerr bllof!

Publikuar më: 20:05 19-06-2019

Rina Balaj është një nga reperet më të suksesshme dhe më seksi të momentit e cila me muzikën e saj ka arritur të fitojë zemrat e shumë fansave. Ka arritur që të kthehet në një figurë shumë të lakuar në median rozë dhe ka shumë përkrahës së muzikës së saj. Rina sot ka arritur një shifër mjaft të madhe ndjekësish në Instagram dhe këtë ua ka treguar të gjithëve nëpërmjet një postimi në Instagram, por duhet t'i themi se këtë gjë vendosi ta postonte edhe Tayna, por 2 orë para saj. 

"420k followers, blaze it", shkruan Rina, mirëpo mesa duket nuk ka parë se Tayna ka 900k followers. Nuk e dimë pse ka vendosur të bëjë këtë postim, pas Tayna-s, por ndoshta mund të ketë dashur të tregojë se ato që i ka, i ka mbështetës së vërtetë.

dd9b2614-673d-4fbb-99fa-139041ce327a.jpg

cd0fef0f-d215-49df-b368-2c6625b94edc.jpg

Article Logic
Execution time: 0.008544921875