INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Upsss! Reperi i njohur, shoku i NOIZY-t, e talli publikisht, Enca bën reagimin e zgjuar: Të hash... [FOTO]

Upsss! Reperi i njohur, shoku i NOIZY-t, e talli publikisht, Enca bën reagimin e zgjuar: Të hash... [FOTO]

Publikuar më: 09:19 16-04-2019

Enca është padiskutim një ndër këngëtaret më të mira shqiptare dhe më të suksesshme. Ajo i ka dhuruar shumë hite publikut shqiptar dhe gjithmonë është në qendër të vëmendjes, sidomos së fundmi pasi reperi shqiptar S4MM nëpërmjet një postimi në ‘Instastory’ e thumboi keq,

“Foton e Coverit t’Albumit ka me ma bo Enca, Se kom ni qe e përdor mir Photoshopin”, ka shkruar reperi me tallje, një deklaratë kjo që u komentua gjatë në media.

cov.jpg

 

Lidhur me këtë thumbim të reperit ka reaguar së fundmi edhe Enca e cila me vetëm 2 fjalë i është kundërpërgjigjur S4MM.

Ajo ka shpërndarë një artikull ku flitet për famën dhe suksesin e saj, titulli i të cilit është: ‘Të hash bukë nga fama e Encës’. Këtë artikull këngëtarja e ka postuar në ‘Instastory’ dhe sipër ka shkruar: ‘Të beftë mirë’, duke ju drejtuar kështu S4MM.

ce.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0070121288299561
    array(1) { ["section"]=> string(111) "upsss-reperi-i-njohur-shoku-i-noizy-t-e-talli-publikisht-nuk-vonon-reagimi-i-ences-shihni-cfare-ka-bere-f-91537" }