INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Upsss! Aktorja juaj e preferuar largohet nga ''Portokalli'' për t’iu bashkuar rivalëve: Ku qëndron problem këtu…[FOTO]

Upsss! Aktorja juaj e preferuar largohet nga ''Portokalli'' për t’iu bashkuar rivalëve: Ku qëndron problem këtu…[FOTO]

Publikuar më: 11:00 02-09-2019

Jemi ende në “merkaton” e nxehtë televizive dhe lëvizjet s’kanë mbaruar ende. Largimi i rradhës është pikërisht aktorja e njohur Delinda Disha e cila pas disa vitesh eksperiencë në “Portokalli” është larguar nga ky spektakël humori.

Po çfarë do bëje tani ajo? Do t’i bashkohet “rivalëve”.

Është pikërisht Turjan Hysko i cili e ka bërë të ditur këtë lajm nëpërmjet një postimi në Instastory ku zbulon edhe programin më të ri ku do e shohim aktoren.

Turi ka treguar se tashmë Delinda do i bashkohet emisionit të tij, “Klanifornia Shoë”. “Delinda Disha në “Klanifornia”! Ku qëndron problemi këtu?”, shkruan Turi mbi foton e saj.

klan.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0034739971160889