INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Upss, padashje? Arbenita e bëri 'zemrën gur' dhe publikon këtë moment intim me Feron [FOTO]

Upss, padashje? Arbenita e bëri 'zemrën gur' dhe publikon këtë moment intim me Feron [FOTO]

Publikuar më: 22:40 20-03-2019

Arbenita Ismajli është kthyer në një ndër modelet më të komentuara të momentit dhe ndër më të ndjekurat në Instagram, që prej bërjes publike të lidhjes së saj me reperin Fero. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale ku publikon shpesh foto e video të ndryshme për ndjekësit e saj dhe ajo e publikuar së fundmi është me të vërtetë e bukur.

Modelja seksi e bëri 'zemrën gur' dhe postoi një moment mjaft intim me të dashurin e saj, Feron. Dyshja duken mjaft bukur në foton më poshtë dhe vlen të thuhet se kjo është puthja e parë e çiftit në publik. Nuk dimë nëse e postoi padashje, por me siguri kështu e ndjeu dhe kështu veproi./intv.al/

 7357d38d-f55a-492a-ae3b-f9a7d069de20.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0036330223083496