INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
UPS! Koreagrafi i njohur nxjerr ''të palarat'' e VIP-ave: Ledri s’më paguante dot…[VIDEO]

UPS! Koreagrafi i njohur nxjerr ''të palarat'' e VIP-ave: Ledri s’më paguante dot…[VIDEO]

Publikuar më: 18:33 12-12-2020

Një ndër të ftuarit gjatë mbrëmjes së djeshme në emisionin ‘Glamour Zone’ në RTV Ora, ka qenë koreografi i talentuar Andi Murra. Nëse keni menduar se artistët dinë të kërcejnë natyrshëm aq mirë, gaboheni, sepse pas lëvizjeve të tyre fshihet emri i Andit.

 I pyetur nga moderatorja e emisionit, për artistët që ai ka refuzuar të punojë, Andi Murra përmend emrat më të famshem të show bizit, si Gjiko, Babastars dhe Ledri Vula. Por përse Ledri?

Andi thotë:‘Ndoshta sepse çmimi im ishte shumë i lartë për të dhe Ledri s’më përballonte dot. Ata janë mësuar të punojnë me koreografë që nuk i paguajnë shumë. ‘

 

Article Logic
Execution time: 0.0031909942626953