INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Uhh sa nxehtë! Mauro Icardi fotografon NUDO bashkëshorten e tij Wanda Nara dhe e publikon në INSTAGRAM, por s’do ta besoni çfarë i ndodh [FOTO]

Uhh sa nxehtë! Mauro Icardi fotografon NUDO bashkëshorten e tij Wanda Nara dhe e publikon në INSTAGRAM, por s’do ta besoni çfarë i ndodh [FOTO]

Publikuar më: 18:38 04-06-2018

Argjentina e la jashtë botërorit, por Icardi ngushëllohet me bashkëshorten e tij!

Sulmuesi i Interit dhe Wanda Nara kanë shkuar me pushime në vendet ekzotike të Afrikës nga ku ai ka postuar një foto të gruas së tij, që gjendet nudo duke bërë dush, ndërsa shkrimi bashkangjitur fotos është shumë epik.

“Pushtim majmunësh, për të parë gruan time duke u larë. Ditën e mirë Afrikë.” – shkruan ICardi në Instagram, ku në foto duken edhe majmunë jashtë dhomës së çiftit.

Epo nuk kanë faj, ruaj gruan Icardi!

 

Article Logic
Execution time: 0.0027070045471191