INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
U tha se protestuesja ishte 5 javëshe shtatzënë dhe humbi fëmijën, ja si qëndron e vërteta...

U tha se protestuesja ishte 5 javëshe shtatzënë dhe humbi fëmijën, ja si qëndron e vërteta...

Publikuar më: 15:55 23-11-2018

Erjona Dozhani, 30 vjeç është një nga protestueset e shoqëruara ditën e djeshme në komisariat për protestën e dhunshme para Parlamentit bashkë me bashkëshortin e saj Lulzim Dozhani, 42 vjeç.

Shpejt, disa medie pranë opozitës e përdorën këtë lajm politikisht duke shkuar më tej e duke thënë se gruaja ishte 5 javëshe shtatzënë por humbi fëmijën në bark për shkak të dhunës së ushtruar.

Newsbomb.al u interesua zyrtarisht për të mësuar se si qendronte në të vërtetë kjo histori.

Burime zyrtare nga policia kanë...

E plotë në:http://www.newsbomb.al/u-tha-se-30-vjecarja-ishte-5-javeshe-shtatzene-dhe-humbi-femijen-ne-proteste-zbardhet-e-verteta-142595

Article Logic
Execution time: 0.0033299922943115