INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
U ribashkuan?! Pas ndarjes, Sara bën deklaratën e papritur për Atdheun: Më…

U ribashkuan?! Pas ndarjes, Sara bën deklaratën e papritur për Atdheun: Më…

Publikuar më: 16:37 25-07-2021

Telenovela Atdhe-Sara duket se do zgjasë gjatë me ndarje e ribashkime të shpeshta e të bujshme. Duket se ata tashmë janë rikthyer sërish në krahët e njëri-tjetrit. Këtë e ka zbuluar vetë ish-konkurrentja e cila ka publikuar një video romantike krah tij ku shihen në makinë. “Më mungon”- ka shkruar ajo krah videos duke konfirmuar kështu ribashkimin. 

Para disa javësh Atdheu tha në një intervistë në “Shqipëria LIVE” se lidhja me ish-konkurrenten ishte bërë aq serioze sa ia kishte prezantuar familjes. Mirëpo, më pas Sara tha në “Top Arena” është single dhe tha se me Atdheun nuk ka qenë ndonjëherë e lidhur. “Jam shumë shumë mirë. Jam single. Nuk kam qenë ndonjëherë e lidhur këto kohë. Kam qenë në njohje e sipër. Jam shumë mirë. Po e shijoj lirinë time për momentin. Kam gjetur paqe me veten.”-tha Sara disa javë më parë. Por duket se gjërat tashmë kanë ndryshuar.Telenovela Atdhe-Sara duket se do zgjasë gjatë me ndarje e ribashkime të shpeshta e të bujshme. Duket se ata tashmë janë rikthyer sërish në krahët e njëri-tjetrit. Këtë e ka zbuluar vetë ish-konkurrentja e cila ka publikuar një video romantike krah tij ku shihen në makinë. “Më mungon”- ka shkruar ajo krah videos duke konfirmuar kështu ribashkimin.

trt.png

 

Para disa javësh Atdheu tha në një intervistë në “Shqipëria LIVE” se lidhja me ish-konkurrenten ishte bërë aq serioze sa ia kishte prezantuar familjes. Mirëpo, më pas Sara tha në “Top Arena” është single dhe tha se me Atdheun nuk ka qenë ndonjëherë e lidhur. “Jam shumë shumë mirë. Jam single. Nuk kam qenë ndonjëherë e lidhur këto kohë. Kam qenë në njohje e sipër. Jam shumë mirë. Po e shijoj lirinë time për momentin. Kam gjetur paqe me veten.”-tha Sara disa javë më parë. Por duket se gjërat tashmë kanë ndryshuar.

Article Logic
Execution time: 0.0036170482635498