INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
U puthën dhe i emocionuan të gjithë, por me siguri ky DETAJ ju nga shpëtuar nga Bora dhe Donaldi!

U puthën dhe i emocionuan të gjithë, por me siguri ky DETAJ ju nga shpëtuar nga Bora dhe Donaldi!

Publikuar më: 16:37 23-10-2021

Bora Zemani hyri mbrëmë brenda shtëpisë së "Big Brother Vip" për të shuar njëherë e mirë zërat që mes Donaldit dhe Semit ka vetëm një raport shoqëror dhe për të takuar ish-partnerin.

Takimi i Borës dhe Donaldit nisi me një përqafim të gjatë dhe me një trendafil të dhuruar nga Donaldi e në fund një puthje në buzë. Mirëpo përpara se të ndodhte ky moment, Donaldi shpeshherë e ka shprehur gjatë qëndrimit në shtëpinë e famshme se vazhdon të ketë ndjenja për Borën.

Madje nuk e kishim vënë re, por ai gjatë gjithë kësaj kohe ka mbajtur në dorë llastikun e saj të flokëve, si për ta patur gjithmonë me vete.

 

-640-0-6173c435673f2.jpg

 

-640-0-6173c43413ce0.jpg

-640-0-6173c435673f2.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0024800300598145