INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
U përfolën për një lidhje, Efi dhe Romeo flasin për herë të parë

U përfolën për një lidhje, Efi dhe Romeo flasin për herë të parë

Publikuar më: 12:36 20-11-2023

Efi Dhedhes dhe Romeo Veshaj kanë qenë shpesh protagonistë të aludimeve për një lidhje. E ftuar në “Më lër të flas”, së fundmi Efi iu përgjigj këtyre zërave për herë të parë.

Ajo tregoi se ka hequr nga “Instagram”-i Romeon, pas lajmeve që qarkulluan në rrjet se ata ishin në një lidhje, pasi donte të shuante çdo dyshim.

Romeo: Efi mua më ka hequr nga “Instagram”-i që ta dini.

Efi: Po, mos të kemi keqkuptime fare. Në momentin që i pashë ato lajmet…

Romeo: Luzin e kuptoj pse e hoqe, po mua çne? Nuk më thoshe dot o Romeo, si mund të zgjohem në mëngjes dhe të shoh që më kanë hequr. Po patjetër se unë të kam shoqe të kam motër.

Efi: O vëllai im, vëllezërit e mi.

Donald: Mendoj që ju do të bëni sërish foto në “Instagram”.

Efi: Tani që u sqaruam do të të bëj prapë.

Donald: Do të të japi edhe like madje.

Article Logic
Execution time: 0.0018229484558105