INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
U përfol për romancën me futbollistin shqiptar, zbulohet lidhja e dashurisë e Kidës!

U përfol për romancën me futbollistin shqiptar, zbulohet lidhja e dashurisë e Kidës!

Publikuar më: 17:34 11-06-2022

Këngëtarja e njohur, Kida është treguar gjithmonë shumë e rezervuar për jetën e saj private. Ajo është përfolur për një lidhje dashurie me futbollistin, Valon Berisha. Mirëpo ky i fundit i ftuar në “Prive” i hodhi poshtë të gjitha. Ai tha se e do shumë këngëtaren si vajzë dhe si artistë, por janë vetëm miq.

Ndërkohë, së fundmi, burime për “Kryefjala.com” kanë zbuluar se këngëtarja është prej kohësh në një lidhje dashurie.

Partneri, i cili është bashkëmoshatar me të, nuk është figurë publike dhe jeton në Dubai. Identiteti i tij nuk është bërë ende i ditur. Kjo ka bërë që kurioziteti i fansave të jetë shumë i madh.

Article Logic
Execution time: 0.0034849643707275