INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
U pajtuan shpejt! Rrejti u çudit, por ja kë FAJËSON Melisa për sherret me Andin!

U pajtuan shpejt! Rrejti u çudit, por ja kë FAJËSON Melisa për sherret me Andin!

Publikuar më: 16:34 13-07-2021

Melisa dhe Andi vazhdojnë të mbesin çifti i vetëm i dalë nga ‘’Për’puthen’’ edhe pse gjithçka filloi jashtë programit e jo brenda për ֛çka ishte edhe qëllimi.

Dyshja vazhdojnë të shfaqin detaje nga përditshmëria e tyre duke publikuar pamje të bukura por nuk kursehen edhe kur kanë ndonjë zënkë. Një e tillë u ndodhi së fundmi dhe edhe pse Melisa deklaroi ndarjen papritur doli të mos jetë diçka serioze pas u ribashkuan të nesërmen.
E për këto grindje duket se paska një fajtor të jashtëm që nuk qenka aq serioz.

Melisa ka treguar përmes një thënie në InstaStory se ajo dhe Andi grinden kur dikush i sheh dje nuk thotë “Marshallah”.

0E4954A5-455A-463B-8309-049F4FB2AAC3.jpeg

 

“Po kur grindeni? Asgjë serioze, dikush na pa e s’tha marshallah”, shkruhet në postimin e shpërndarë nga Melisa, e cila së shpejti pritet të vijë me projektin e saj më të ri muzikor.

Article Logic
Execution time: 0.0034151077270508