INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
U nisën për t`u bërë përshtypje femrave përfunduan në duart e policisë [FOTO]

U nisën për t`u bërë përshtypje femrave përfunduan në duart e policisë [FOTO]

Publikuar më: 11:17 09-10-2017

Gjoba për parkimin e gabuar nuk pyet asnjë makinë, qofshin ato edhe nga më luksozet dhe më të shtrenjtat.

Këto janë disa të fundit të cilat kanë patur fatin e keq të gjobiten.

Kryetari i Bashkisë Tiranë Erion Veliaj me nota humori ka postuar disa foto të makinave nga më luksozet.

“Mund ta kesh makinën shumë luksoze, por ta dish që po parkove keq, makinës i afrohen vetëm policat e jo ato që kishe ti në mend kur e bleve”, shkruan Veliaj.

sdgsdgh.png

 

Article Logic
Execution time: 0.0039479732513428