INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
‘U dëshpërova…’ Andi reagon pas puthjeve e përqafimeve të Jasminës me konkurrentin: ‘Seriozisht e ke ti?‘

‘U dëshpërova…’ Andi reagon pas puthjeve e përqafimeve të Jasminës me konkurrentin: ‘Seriozisht e ke ti?‘

Publikuar më: 20:29 22-02-2021

Andi ka reaguar pas skenave në takimin mes Jasminës dhe Erlindit, ku nuk munguan puthjet e përqafimet.

Ai iu drejtua Jasminës duke i thënë “seriozisht e ke?”, ndërsa tha se kishte pritur që Jasmina të zgjidhte atë në takim dhe jo Erlindi
Ai madje tha se në një mënyrë u dëshpërua, duke i thënë Jasminës se është e paqëndrueshme.
Debati:
Jasmina: Janë dy pëlqimet e mia
Andi: Seriozisht e ke ti?
Jasmina: Çafrë përgjigje pret ti?
Andi: Mu duk ky takim si me qenë duke parë “Titanikun”. Më shumë lojë se sa bisedë
Jasmina: Ça të pengoi ty që nuk kishte komunikim?
Andi: Unë pas Rinianit kisha pritshmëri që do më zgjidhje mua në takim të dytë. Nuk më zgjodhe. Ti më ke kritiku që po sillesha me të gjitha njësoj. Por kjo që ke bërë ti me Erlindin, ishte e njëjta gjë që ke bërë për mua. Pas puthjes që patëm nuk e di…
Erlindi: Ti pret që ajo të ndrydhi ndjenjat e saj?
Andi: Ti ke qenë i parë që ke thënë kur më puthi që “kapuni për dore dhe ikni”
Erlindi: Po ti vetë pranove takimin me Sarën, që puthi Atdheun
Andi: Unë e pranova sepse nuk bëra asnjë reagim. Pata pritshmëri që Jasmina do më zgjidhte mua dhe u dëshpërova
Jasmina: Mua nuk më pëlqejnë reagimet e Andit, jam 50 me 50. Është mënyra si sillet Andi ndaj femrave të tjera

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.007094144821167