INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Tronditet kryeqyteti, një i moshuar kapet mat duke abuzuar seksualisht me një djalë të vogël[FOTO]

Tronditet kryeqyteti, një i moshuar kapet mat duke abuzuar seksualisht me një djalë të vogël[FOTO]

Publikuar më: 08:57 06-06-2019

Akte të turpshme dhe tejet të tmerrshme kanë filmuar kalimtarë të rastit pranë lumit Lana. Në pamje shihet një burrë i moshuar, i cili puth një të mitur dhe më pas fillon dhe e prek gjithandej. Materiali është publikuar në emisioni “Stop”.
Po paradoksi nuk mbyllet këtu, pasi i moshuari ecën me të duket e kapur për dore djalin e mitur dhe kanë vazhduar rrugën sikur të mos ketë ndodhur asgjë.

E keqja është se ngjarja ka ndodhur në mes të ditës dhe askush nuk u afrua qoftë dhe nga kalimtarët për të ndihmuar të miturin e gjorë.

tmerrokok.jpg

burreokok.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0071239471435547