INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Trejsi Sejdinit nuk i ndahen telashet! Përleshet dhunshëm me një vajzë në mes të club-it në Sarandë [VIDEO]

Trejsi Sejdinit nuk i ndahen telashet! Përleshet dhunshëm me një vajzë në mes të club-it në Sarandë [VIDEO]

Publikuar më: 11:29 24-07-2019

Miss Universe Albania 2018, Trejsi Sejdini, duket se është përfshirë në një tjetër telash.

“Iconstyle”, ka siguruar pamjet teksa Trejsi shfaqet duke u përfshirë në një sherr të dhunshëm në njërin prej club-eve të Sarandës.

Gjithçka ka ndodhur mbrëmjen e kaluar dhe siç mund ta shihni në video, 19-vjeçarja dhe mikesha e saj, të veshura njësoj, janë përleshur me një vajzë.

Gjithashtu, njëra prej vajzave e thërret Trejsin në emër, mirëpo 19-vjeçarja e tensionuar vazhdon t’i kthehet personave me të cilët u përfshi në sherr.

 

 

Trejsi from xing.al on Vimeo.

Article Logic
Execution time: 0.0033538341522217