INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Tragjike për futbollistin e famshëm: Ndërron jetë djali i tij 5 vjeçar [FOTO]

Tragjike për futbollistin e famshëm: Ndërron jetë djali i tij 5 vjeçar [FOTO]

Publikuar më: 19:13 23-03-2018

Po ta mendosh, vdekja është një ndër gjërat më të rënda, sidomos kur pas lë një familje. Një ngjarje e rëndë ka ndodhur së fundmi në familjen e futbollistit të famshëm.

Djali i tij 5 vjeçar është ndarë nga jeta dhe shkak për këtë është bërë një sëmundje e tmerrshme që kishte pushtuar trupin e të voglit.

Bëhet fjalë për djalin e ish-portierit të famshëm, Santiago Canizares, i cili më anë të një postimi në “Twitter” ka dhënë lajmin e tmerrshëm.

-640-0-5ab52c4152d70.jpg

“Djali im Santi vdiq, mendoj se më takon mua t’ua them, në shenjë mirënjohjeje për të gjitha mesazhet mbështetëse dhe ngrohtësinë që kam marrë gjatë këtyre muajve. U nis i rrethuar nga paqja, duke e përmbushur misionin e tij gjatë këtyre 5 viteve që na shoqëroi”- shkroi futbollisti.

-640-0-5ab52c405cba4.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0036180019378662