INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
TRAGJIKE! Ndahet nga jeta blogerja e njohur, ndjëksit shokohen nga postimi i fundit: “ “Jeta është e shkurtër …”

TRAGJIKE! Ndahet nga jeta blogerja e njohur, ndjëksit shokohen nga postimi i fundit: “ “Jeta është e shkurtër …”

Publikuar më: 11:29 23-07-2021

Është ndarë nga jeta  blogerja e njohur nga Brazili, Julia Hennessy Cayuela. Blogerja e ndjerë 22 vjeçare u aksidentua me motorr po në vendin e lindjes, ku ishte në një udhëtim me bashkëshortin e saj, Daniel Cayuela.

Media braziliane “O Tempo” raporton se blogerja u dërgua në gjendje kritike me aeroplan në një spital në qytetin Parana, por vdiq menjëherë pas mbërritjes pas një arresti kardiak të papritur.

Ajo që u ka bërë akoma më shumë përshtypje ndjekësve të së ndjërës ishte postimi i saj i fundit ku shkruante:

“Jeta është e shkurtër, le të çmendemi – unë, ti dhe rruga. Ëndrrat e tua janë të miat”.

 
Article Logic
Execution time: 0.0026910305023193