INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Tragjedi në Kosta Rika, shkrumbohet avioni me turistë

Tragjedi në Kosta Rika, shkrumbohet avioni me turistë

Publikuar më: 17:52 01-01-2018

Një aeroplan me turistë është rrëzuar në Kosta Rika asnjë nuk ka mundur të mbijetojë. Bëhet fjalë për 10 turistë amerikan dhe 2 pilotët mes viktimave ishte edhe kushëriri i ish-presidentes së Kostarikës Laura Chinchilla. Hetimet e para flasin se avioni shfaqi probleme që në nisje të këtij udhëtimi që duhet të zgjaste 40 minuta deri në destinacion. Këto ditë bregdeti i Kosta Rikës është i populluar nga turistët amerikan që preferojnë ti largohen të ftohtit në vendin e tyre.

Article Logic
Execution time: 0.0034370422363281