INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Tradita finlandeze/ Të bësh ‘sauna’ në dhomën e ngrirë [VIDEO]

Tradita finlandeze/ Të bësh ‘sauna’ në dhomën e ngrirë [VIDEO]

Publikuar më: 10:46 20-07-2019

Ajo quhet Parajsa e Dëborës dhe është një dhomë tërëisht e ngrirë.

Kjo dhomë e veçantë gjendet në një hotel në Londër. Në fakt bëhet fjalë për një lloj ‘saune’ porn ë stilin finlandez ku temperatura arrin në minus 15 gradë Celsius.

Në ndryshim nga Finlanda ku njerëzit në dimër bëjnë një banjo të ngrohtë, në këtë dhomë ata futen brenda dhomës së akullt.

Në hotel klientët kalojnë nga një ambjent shumë i ngrohtë në një ambjent shumë të ftohtë duke marrë më të mirat e kësaj praktike traditë finlandeze.

Article Logic
Execution time: 0.0039000511169434