INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Tetë sekrete që nëna mund të të rrëfejë mbi dashurinë

Tetë sekrete që nëna mund të të rrëfejë mbi dashurinë

Publikuar më: 12:11 13-05-2018

Padyshim që nënë është busulla për fëmijën e saj, sidomos për vajzën e cila ka nevojë për këshillat e saj edhe në fushën e ndjenjave.

Dhe për më tepër kur i duhet të ndahet nga fëmijëria dhe të njohë një tjetër dashuri e cila pa dyshim ka sekretet e saj. Dhe kush më mirë sesa nëna mund të të ndihmojë që të jesh e suksesshme në këtë pjesë, këshilla që është mirë që secila vajzë t’i ketë vath në vesh.

Ja cilat janë 8 sekretet që çdo nënë mund t’i mësojë vajzës së saj pikërisht në fushën e dashurisë.

1 Të respektosh partnerin, mos hiq dorë nga dialogu

2 Jini të duruar, flisni në kohën e duhur

3 Ji gjithmonë një grua, përtej të qënurit bashkëshorte dhe nënë

4 Ndjenja e përgjegjësisë

5 Ji e sinqertë me partnerin

6 Mos kini turp të shkëmbeni ledhatime me bashkëshortin

7 Kur diskuton, mëso të thuash ‘Më fal’

8 Ji e gatshme të ndryshosh ide, kur kupton që je gabim

Article Logic
Execution time: 0.0044131278991699