INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Tërmet 3.2 ballë në Durrës

Tërmet 3.2 ballë në Durrës

Publikuar më: 09:28 05-04-2019

Një tërmet me magnitudë 3.2 ballë është regjistruar mëngjesin e kësaj të premtje në Durrës. Sipas të dhënave të Institutit të Gjeoshkencave, Energjise, Ujit dhe Mjedisit, tërmeti ka rënë në orën 05:54 të mëngjesit, me epiqendër në Jug të Piqeras, 4 km Veri-Perëndim në Lukovë, me thellësi 20 km.

Ende nuk ka raport mbi dëmet materiale që mund të ketë shkaktuar tërmeti.

Article Logic
Execution time: 0.0033090114593506