INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Të sfidosh Amsterdamin me lëvizje provokuese! Vetëm këngëtarja shqiptare di ta bëj, tregon…[VIDEO/FOTO]

Të sfidosh Amsterdamin me lëvizje provokuese! Vetëm këngëtarja shqiptare di ta bëj, tregon…[VIDEO/FOTO]

Publikuar më: 14:00 26-04-2018

Është një nga këngëtaret shqiptare më tërheqëse dhe na ka treguar se edhe pasi u bë nënë e një vajze vazhdon t’i mbajë format e saj në më të mirën e mundshme.

Fjolla Morina, me postimet e fundit në Instastory na ka treguar se ndodhet në Amsterdam dhe po kalon momente vërtet të gëzueshme nën shoqërinë e miqve të saj.

Mbrëmjen e djeshme me disa video të postuara në Instastory, Fjolla ka treguar në publik disa lëvizje vërtet të nxehta ku përfshihen edhe dridhjet e të pasmeve.

Për tu patur zili! Edhe pse tashmë një mami Fjolla na ka treguar se di të jetë ndër vajzat më hot të showbiz-it.

bbbb.png

aaaaaa.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0034849643707275