INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Të paktën njëherë në jetë të gjitha jemi fiksuar me një prej këtyre djemve

Të paktën njëherë në jetë të gjitha jemi fiksuar me një prej këtyre djemve

Publikuar më: 14:51 06-02-2019

Ata që nuk të kushtojnë vëmendje

Ky është ai tipiku që nuk të kthen kurrë përgjigje, por sa më shumë të të injorojë aq më shumë edhe të pëlqen. Sipas psikologëve, pasiguria rrit tërheqjen, thjesht mungesa e informacionit mbi dikë mund të na bëjë të tërhiqemi seksualisht prej tij.

Të këqinjtë

Këta janë djemtë që kanë personalitet narcistik si dhe reflektojnë vetbesim si dhe siguri të madhe në vete. Ata që të trajtojnë keq, nuk të marrin parasysh edhe të shfrytëzojnë. E çuditshme është që sa më keq të sillen aq më shumë të pëlqejnë.

Obsesivët

Sipas një studimi burrat obsesivë kanë më shumë sukses në krijimin e raporteve me gratë dhe vajzat krahasuar me burrat e tjerë.

Article Logic
Execution time: 0.0094881057739258