INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Po ju jeni pre e saj? Ja shenjat që tregojnë se jeni viktimë e ritualeve të magjisë së zezë

Po ju jeni pre e saj? Ja shenjat që tregojnë se jeni viktimë e ritualeve të magjisë së zezë

Publikuar më: 17:38 06-02-2019

Ndjehesh i lodhur, i fustruar. Mendon në mënyrë jo të qendrueshme dhe mund ti bësh keq vetes

Ndjehesh i lodhur edhe pas një nate me gjumë të mjaftueshëm.

Ndjehesh i stresuar dhe i paaftë për të përmbushur detyrimet e përditshme.

Fillon të jesh më delikat nga ana shëndetësore dhe sëmuresh më shpesh.

Fillon të kesh probleme në komunikimin me të tjerët, të duket sikur nuk të kuptojnë dhe nuk i kupton.

Nuk mund të gjesh një moment për t’u kujdesur për veten.

Sheh ëndrra të çudishme teksa fle, ose ke makthe.

Humb çelësat, paratë, veshjet. Nuk arrin ti gjesh edhe pse mund ti kesh përpara syve.

Nuk mund të përqëndrohesh, je duke fantazuar gjatë gjithë kohës.

Article Logic
Execution time: 0.0031428337097168